Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Несолоджені кокосові пластівці злегка підсмажені з корицею та ваніллю має глікемічний індекс 0, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими nuts, Несолоджені кокосові пластівці злегка підсмажені з корицею та ваніллю займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Несолоджені кокосові пластівці злегка підсмажені з корицею та ваніллю — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 660 kcal |
| Вуглеводи | 23.7g |
| Цукри (всього) | 6.4g |
| Природні | 6.4g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 16.3g |
| Розчинна | 4.1g |
| Нерозчинна | 12.2g |
| Білки | 6.9g |
| Жири | 64.5g |
| Насичені | 57.2g |
| Ненасичені | 7.3g |
| Натрій | 37mg |
Несолоджені кокосові пластівці злегка підсмажені з корицею та ваніллю має глікемічний індекс 0, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Несолоджені кокосові пластівці злегка підсмажені з корицею та ваніллю має низький глікемічний індекс (0), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Несолоджені кокосові пластівці злегка підсмажені з корицею та ваніллю має глікемічне навантаження 0 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →