Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
соєве м'ясо має глікемічний індекс 15, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 5 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими legumes, соєве м'ясо займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
соєве м'ясо — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 336 kcal |
| Вуглеводи | 30g |
| Цукри (всього) | 7g |
| Природні | 7.0g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 13g |
| Розчинна | 3.9g |
| Нерозчинна | 9.1g |
| Білки | 52g |
| Жири | 0.5g |
| Насичені | 0.1g |
| Ненасичені | 0.4g |
| Натрій | 12mg |
соєве м'ясо має глікемічний індекс 15, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 5 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
соєве м'ясо має низький глікемічний індекс (15), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
соєве м'ясо має глікемічне навантаження 5 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →