Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
пельмені має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 20 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, пельмені займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
пельмені може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 140 kcal |
| Вуглеводи | 28g |
| Цукри (всього) | 0.7g |
| Природні | 0.7g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 1.5g |
| Розчинна | 0.5g |
| Нерозчинна | 1g |
| Білки | 5g |
| Жири | 1g |
| Насичені | 0.2g |
| Ненасичені | 0.3g |
| Натрій | 5mg |
пельмені має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 20 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
пельмені має високий глікемічний індекс (70). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
пельмені має глікемічне навантаження 20 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →