Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve sosu glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 14 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meyve sosu glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Meyve sosu kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 26g |
| Şekerler (toplam) | 22g |
| Doğal | 12.0g |
| Eklenmiş | 10g |
| Lif | 1.5g |
| Çözünür | 0.5g |
| Çözünmez | 1g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.2g |
| Sodyum | 5mg |
Meyve sosu glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 14 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Meyve sosu orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Meyve sosu 100g başına 14 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →