Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyan kökü glisemik indeksi 80 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 74 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Meyan kökü glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Meyan kökü hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 375 kcal |
| Karbonhidratlar | 93g |
| Şekerler (toplam) | 70g |
| Doğal | 70.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.6g |
| Çözünür | 0.8g |
| Çözünmez | 1.8g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0.05g |
| Doymuş | 0.01g |
| Doymamış | 0.04g |
| Sodyum | 50mg |
Meyan kökü glisemik indeksi 80 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 74 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyan kökü yüksek glisemik indekse (80) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Meyan kökü 100g başına 74 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →