Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Avokado çikolata kreması (glisemik indeksi düşük tatlandırıcı ile) glisemik indeksi 5 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Avokado çikolata kreması (glisemik indeksi düşük tatlandırıcı ile) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Avokado çikolata kreması (glisemik indeksi düşük tatlandırıcı ile) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbonhidratlar | 13g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 2.5g |
| Yağ | 14g |
| Doymuş | 3.5g |
| Doymamış | 10g |
| Sodyum | 10mg |
Avokado çikolata kreması (glisemik indeksi düşük tatlandırıcı ile) glisemik indeksi 5 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Avokado çikolata kreması (glisemik indeksi düşük tatlandırıcı ile) düşük glisemik indekse (5) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Avokado çikolata kreması (glisemik indeksi düşük tatlandırıcı ile) 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →