Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Arpa Malt Ekstresi glisemik indeksi 105 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 79 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Arpa Malt Ekstresi glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Arpa Malt Ekstresi hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 320 kcal |
| Karbonhidratlar | 75g |
| Şekerler (toplam) | 60g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 60g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 0.5g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.4g |
| Sodyum | 40mg |
Arpa Malt Ekstresi glisemik indeksi 105 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 79 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Arpa Malt Ekstresi yüksek glisemik indekse (105) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Arpa Malt Ekstresi 100g başına 79 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →