Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
природни јогурт са комадићима свеже кокосове пулпе има гликемијски индекс 35, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 2 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим dairy, природни јогурт са комадићима свеже кокосове пулпе се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
природни јогурт са комадићима свеже кокосове пулпе је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 95 kcal |
| Угљени хидрати | 5.5g |
| Шећери (укупно) | 4.5g |
| Природни | 4.5g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 1.5g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 4.2g |
| Масти | 6g |
| Засићене | 4.2g |
| Незасићене | 1.8g |
| Натријум | 45mg |
природни јогурт са комадићима свеже кокосове пулпе има гликемијски индекс 35, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 2 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
природни јогурт са комадићима свеже кокосове пулпе има низак гликемијски индекс (35), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
природни јогурт са комадићима свеже кокосове пулпе има гликемијско оптерећење 2 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →