Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
безкоштанске ребре има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 7 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим meat, безкоштанске ребре се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
безкоштанске ребре је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 290 kcal |
| Угљени хидрати | 12g |
| Шећери (укупно) | 8g |
| Природни | 1.0g |
| Додати | 7g |
| Влакна | 0g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 18g |
| Масти | 18g |
| Засићене | 6g |
| Незасићене | 10g |
| Натријум | 700mg |
безкоштанске ребре има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 7 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
безкоштанске ребре има умерен гликемијски индекс (55). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
безкоштанске ребре има гликемијско оптерећење 7 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →