Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
концентровани сок цвекле има гликемијски индекс 64, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 7 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим vegetables, концентровани сок цвекле се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
концентровани сок цвекле је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 50 kcal |
| Угљени хидрати | 12g |
| Шећери (укупно) | 10g |
| Природни | 10.0g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 0.5g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 1.5g |
| Масти | 0.1g |
| Засићене | 0g |
| Незасићене | 0.1g |
| Натријум | 60mg |
концентровани сок цвекле има гликемијски индекс 64, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 7 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
концентровани сок цвекле има умерен гликемијски индекс (64). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
концентровани сок цвекле има гликемијско оптерећење 7 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →