Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Piščančja prsa v panadi z jalapenom ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi meat se Piščančja prsa v panadi z jalapenom uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Piščančja prsa v panadi z jalapenom je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 210 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 13g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.2g |
| Naravni | 0.4g |
| Dodani | 0.8g |
| Vlaknine | 1.2g |
| Topne | 0.4g |
| Netopne | 0.8g |
| Beljakovine | 20g |
| Maščobe | 9g |
| Nasičene | 2.2g |
| Nenasičene | 5.5g |
| Natrij | 540mg |
Piščančja prsa v panadi z jalapenom ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Piščančja prsa v panadi z jalapenom ima zmeren glikemični indeks (55). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Piščančja prsa v panadi z jalapenom ima glikemično obremenitev 7 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →