Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Pijača z aloe vero in grozdjem ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 6 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi beverages se Pijača z aloe vero in grozdjem uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Pijača z aloe vero in grozdjem je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 38 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 9.5g |
| Sladkorji (skupaj) | 9g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 7g |
| Vlaknine | 0.1g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0.1g |
| Beljakovine | 0g |
| Maščobe | 0g |
| Nasičene | 0g |
| Nenasičene | 0g |
| Natrij | 10mg |
Pijača z aloe vero in grozdjem ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 6 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Pijača z aloe vero in grozdjem ima zmeren glikemični indeks (60). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Pijača z aloe vero in grozdjem ima glikemično obremenitev 6 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →