Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
pijača iz limete in mete ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi beverages se pijača iz limete in mete uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
pijača iz limete in mete je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 7 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 1.7g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.6g |
| Naravni | 0.6g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 0.2g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 0.1g |
| Maščobe | 0g |
| Nasičene | 0g |
| Nenasičene | 0g |
| Natrij | 1mg |
pijača iz limete in mete ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
pijača iz limete in mete ima nizek glikemični indeks (20), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
pijača iz limete in mete ima glikemično obremenitev 0 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →