Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhana piščančja prsna šunka ima glikemični indeks 0, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi meat se kuhana piščančja prsna šunka uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhana piščančja prsna šunka je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 105 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 1g |
| Sladkorji (skupaj) | 1g |
| Naravni | 1.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 0g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 20g |
| Maščobe | 2g |
| Nasičene | 0.6g |
| Nenasičene | 1.4g |
| Natrij | 900mg |
kuhana piščančja prsna šunka ima glikemični indeks 0, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kuhana piščančja prsna šunka ima nizek glikemični indeks (0), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhana piščančja prsna šunka ima glikemično obremenitev 0 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →