Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremna krema ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 14 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se kremna krema uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kremna krema je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 180 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 28g |
| Sladkorji (skupaj) | 20g |
| Naravni | 5.0g |
| Dodani | 15g |
| Vlaknine | 0g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 4g |
| Maščobe | 6g |
| Nasičene | 3.5g |
| Nenasičene | 2g |
| Natrij | 60mg |
kremna krema ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 14 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
kremna krema ima nizek glikemični indeks (50), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kremna krema ima glikemično obremenitev 14 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →