Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Produkt spożywczy pakowany ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 45 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii other, Produkt spożywczy pakowany plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Produkt spożywczy pakowany może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 400 kcal |
| Węglowodany | 60g |
| Cukry (wszystkie) | 25g |
| Naturalne | 5.0g |
| Dodane | 20g |
| Błonnik | 2g |
| Rozpuszczalny | 0.6g |
| Nierozpuszczalny | 1.4g |
| Białko | 5g |
| Tłuszcze | 15g |
| Nasycone | 5g |
| Nienasycone | 8g |
| Sód | 600mg |
Produkt spożywczy pakowany ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 45 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Produkt spożywczy pakowany ma wysoki indeks glikemiczny (75). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Produkt spożywczy pakowany ma ładunek glikemiczny 45 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →