Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Hirisan deli berasaskan tumbuhan salai hickory mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 4 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding other lain, Hirisan deli berasaskan tumbuhan salai hickory berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Hirisan deli berasaskan tumbuhan salai hickory adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 160 kcal |
| Karbohidrat | 8g |
| Gula (jumlah) | 2g |
| Semula jadi | 1.0g |
| Ditambah | 1g |
| Serat | 4g |
| Larut | 1.2g |
| Tidak larut | 2.8g |
| Protein | 18g |
| Lemak | 5g |
| Tepu | 0.7g |
| Tidak tepu | 4.3g |
| Natrium | 900mg |
Hirisan deli berasaskan tumbuhan salai hickory mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 4 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Hirisan deli berasaskan tumbuhan salai hickory mempunyai indeks glisemik rendah (45), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Hirisan deli berasaskan tumbuhan salai hickory mempunyai beban glisemik 4 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →