Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű pita kenyér glikémiás indexe 57, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 28 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű pita kenyér glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Teljes kiőrlésű pita kenyér mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 250 kcal |
| Szénhidrátok | 49g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 6.5g |
| Vízoldható | 1.3g |
| Vízoldhatatlan | 5.2g |
| Fehérje | 9g |
| Zsír | 2g |
| Telített | 0.3g |
| Telítetlen | 1.7g |
| Nátrium | 400mg |
Teljes kiőrlésű pita kenyér glikémiás indexe 57, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 28 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű pita kenyér közepes glikémiás indexű (57). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Teljes kiőrlésű pita kenyér glikémiás terhelése 100g-onként 28, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →