Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Telemea sajt 14% zsírtartalom glikémiás indexe 0, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 0 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más dairy összehasonlítva Telemea sajt 14% zsírtartalom glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Telemea sajt 14% zsírtartalom jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 230 kcal |
| Szénhidrátok | 2g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 2.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 15g |
| Zsír | 14g |
| Telített | 9g |
| Telítetlen | 5g |
| Nátrium | 1200mg |
Telemea sajt 14% zsírtartalom glikémiás indexe 0, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 0 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Telemea sajt 14% zsírtartalom alacsony glikémiás indexű (0), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Telemea sajt 14% zsírtartalom glikémiás terhelése 100g-onként 0, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →