Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejes-málnás müzli glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 9 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Tejes-málnás müzli glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Tejes-málnás müzli mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 110 kcal |
| Szénhidrátok | 16g |
| Cukrok (összesen) | 5g |
| Természetes | 5.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 2.5g |
| Vízoldható | 0.75g |
| Vízoldhatatlan | 1.75g |
| Fehérje | 4g |
| Zsír | 3g |
| Telített | 1g |
| Telítetlen | 2g |
| Nátrium | 40mg |
Tejes-málnás müzli glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 9 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Tejes-málnás müzli közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Tejes-málnás müzli glikémiás terhelése 100g-onként 9, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →