Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tavaszi tekercs tészta glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 37 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Tavaszi tekercs tészta glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Tavaszi tekercs tészta mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 290 kcal |
| Szénhidrátok | 62g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 2.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 2g |
| Vízoldható | 0.6g |
| Vízoldhatatlan | 1.4g |
| Fehérje | 7g |
| Zsír | 1g |
| Telített | 0.2g |
| Telítetlen | 0.8g |
| Nátrium | 400mg |
Tavaszi tekercs tészta glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 37 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Tavaszi tekercs tészta közepes glikémiás indexű (60). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Tavaszi tekercs tészta glikémiás terhelése 100g-onként 37, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →