Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
tavaszi hagyma glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 30 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más vegetables összehasonlítva tavaszi hagyma glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
tavaszi hagyma mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 250 kcal |
| Szénhidrátok | 50g |
| Cukrok (összesen) | 8g |
| Természetes | 5.0g |
| Hozzáadott | 3g |
| Rost | 3g |
| Vízoldható | 0.9g |
| Vízoldhatatlan | 2.1g |
| Fehérje | 2g |
| Zsír | 2g |
| Telített | 0.3g |
| Telítetlen | 1.7g |
| Nátrium | 2500mg |
tavaszi hagyma glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 30 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
tavaszi hagyma közepes glikémiás indexű (60). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
tavaszi hagyma glikémiás terhelése 100g-onként 30, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →