Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tarragon glikémiás indexe 0, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 0 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más vegetables összehasonlítva Tarragon glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Tarragon jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 295 kcal |
| Szénhidrátok | 50.2g |
| Cukrok (összesen) | 0g |
| Természetes | 0.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 7.4g |
| Vízoldható | 2.2g |
| Vízoldhatatlan | 5.2g |
| Fehérje | 22.8g |
| Zsír | 7.2g |
| Telített | 1.9g |
| Telítetlen | 5.3g |
| Nátrium | 62mg |
Tarragon glikémiás indexe 0, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 0 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Tarragon alacsony glikémiás indexű (0), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Tarragon glikémiás terhelése 100g-onként 0, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →