Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rizstej glikémiás indexe 85, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 8 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más beverages összehasonlítva Rizstej glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Rizstej gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 47 kcal |
| Szénhidrátok | 9.2g |
| Cukrok (összesen) | 5.3g |
| Természetes | 3.3g |
| Hozzáadott | 2g |
| Rost | 0.3g |
| Vízoldható | 0.1g |
| Vízoldhatatlan | 0.2g |
| Fehérje | 0.3g |
| Zsír | 1g |
| Telített | 0.1g |
| Telítetlen | 0.9g |
| Nátrium | 34mg |
Rizstej glikémiás indexe 85, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 8 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Rizstej magas glikémiás indexű (85). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Rizstej glikémiás terhelése 100g-onként 8, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →