Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rizspapír glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 52 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Rizspapír glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rizspapír mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 350 kcal |
| Szénhidrátok | 80g |
| Cukrok (összesen) | 0.5g |
| Természetes | 0.5g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 1.6g |
| Vízoldható | 0.5g |
| Vízoldhatatlan | 1.1g |
| Fehérje | 6g |
| Zsír | 0.5g |
| Telített | 0.1g |
| Telítetlen | 0.4g |
| Nátrium | 300mg |
Rizspapír glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 52 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Rizspapír közepes glikémiás indexű (65). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rizspapír glikémiás terhelése 100g-onként 52, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →