Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rizs maláta szirup glikémiás indexe 98, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 78 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Rizs maláta szirup glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Rizs maláta szirup gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 316 kcal |
| Szénhidrátok | 80g |
| Cukrok (összesen) | 55g |
| Természetes | 0.0g |
| Hozzáadott | 55g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 0.5g |
| Zsír | 0g |
| Telített | 0g |
| Telítetlen | 0g |
| Nátrium | 20mg |
Rizs maláta szirup glikémiás indexe 98, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 78 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Rizs maláta szirup magas glikémiás indexű (98). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Rizs maláta szirup glikémiás terhelése 100g-onként 78, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →