Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rizs kekszek glikémiás indexe 85, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 65 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Rizs kekszek glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Rizs kekszek gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 380 kcal |
| Szénhidrátok | 85g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 1g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 0.7g |
| Fehérje | 6g |
| Zsír | 1g |
| Telített | 0.2g |
| Telítetlen | 0.8g |
| Nátrium | 400mg |
Rizs kekszek glikémiás indexe 85, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 65 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Rizs kekszek magas glikémiás indexű (85). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Rizs kekszek glikémiás terhelése 100g-onként 65, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →