Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rántott csirkefasírt glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 9 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más meat összehasonlítva Rántott csirkefasírt glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rántott csirkefasírt mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 270 kcal |
| Szénhidrátok | 15g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 0.5g |
| Hozzáadott | 0.5g |
| Rost | 1g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 0.7g |
| Fehérje | 15g |
| Zsír | 15g |
| Telített | 3.5g |
| Telítetlen | 8g |
| Nátrium | 650mg |
Rántott csirkefasírt glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 9 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Rántott csirkefasírt közepes glikémiás indexű (60). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rántott csirkefasírt glikémiás terhelése 100g-onként 9, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →