Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
rákaroma glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 18 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más other összehasonlítva rákaroma glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
rákaroma mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 200 kcal |
| Szénhidrátok | 30g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 0.0g |
| Hozzáadott | 2g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 5g |
| Zsír | 5g |
| Telített | 1g |
| Telítetlen | 4g |
| Nátrium | 8000mg |
rákaroma glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 18 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
rákaroma közepes glikémiás indexű (60). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
rákaroma glikémiás terhelése 100g-onként 18, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →