Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Pulyka, quinoa és zöldség rakott glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 5 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más other összehasonlítva Pulyka, quinoa és zöldség rakott glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Pulyka, quinoa és zöldség rakott jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 110 kcal |
| Szénhidrátok | 11g |
| Cukrok (összesen) | 2.5g |
| Természetes | 2.5g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 2.2g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 9g |
| Zsír | 3g |
| Telített | 0.7g |
| Telítetlen | 2.3g |
| Nátrium | 180mg |
Pulyka, quinoa és zöldség rakott glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 5 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Pulyka, quinoa és zöldség rakott alacsony glikémiás indexű (45), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Pulyka, quinoa és zöldség rakott glikémiás terhelése 100g-onként 5, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →