Cékla hagymával

Cékla hagymával

GI 64 · Közepes GL 5 · Alacsony Score 7/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Cékla hagymával glikémiás indexe 64, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 5 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Más vegetables összehasonlítva Cékla hagymával glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.

Cékla hagymával mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.

Glikémiás Index 64
Közepes GI
Mérsékelt hatás a vércukorra
Glikémiás Terhelés 5
Alacsony GL
Minimális hatás a vércukorra
45
Kalória
10g
Szénhidrátok
1.5g
Fehérje
0.2g
Zsír

Logi Pontszám: 7/10

Miért ez a pontszám?

  • Alacsony glikémiás terhelés
  • Nincs hozzáadott cukor
  • Jó rostforrás
  • Mérsékelt glikémiás index
  • Viszonylag magas természetes cukortartalom
  • Ismeretlen feldolgozási szint

Feldolgozottság szintje

10%
Minimális

Tápértékek (100g-onként)

Kalória45 kcal
Szénhidrátok10g
Cukrok (összesen)7g
Természetes7.0g
Hozzáadott0g
Rost2.5g
Vízoldható0.8g
Vízoldhatatlan1.8g
Fehérje1.5g
Zsír0.2g
Telített0.03g
Telítetlen0.17g
Nátrium40mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Cékla hagymával glikémiás indexe?

Cékla hagymával glikémiás indexe 64, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 5 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Cékla hagymával inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Cékla hagymával közepes glikémiás indexű (64). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.

Hogyan hat a Cékla hagymával a vércukorra?

Cékla hagymával glikémiás terhelése 100g-onként 5, ami minimális hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Sült cékla Vörös belga endívia Pirított zöldpaprika Félig főtt kaliforniai paprika Sült sárga kaliforniai paprika Kaliforniai paprika Bella gomba Bird's eye chili
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.