Alacsony zsírtartalmú ranch öntet

Alacsony zsírtartalmú ranch öntet

GI 40 · Alacsony GL 3 · Alacsony Score 5/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Alacsony zsírtartalmú ranch öntet glikémiás indexe 40, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 3 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Más other összehasonlítva Alacsony zsírtartalmú ranch öntet glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Alacsony zsírtartalmú ranch öntet jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 40
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 3
Alacsony GL
Minimális hatás a vércukorra
120
Kalória
7g
Szénhidrátok
2g
Fehérje
6g
Zsír

Logi Pontszám: 5/10

Miért ez a pontszám?

  • Alacsony glikémiás terhelés
  • Mérsékelt kalóriatartalom
  • Alacsony telített zsír
  • Magas nátriumtartalom
  • Hozzáadott cukrokat tartalmaz
  • Alacsony rosttartalom

Feldolgozottság szintje

85%
Erősen feldolgozott

Tápértékek (100g-onként)

Kalória120 kcal
Szénhidrátok7g
Cukrok (összesen)3g
Természetes1.0g
Hozzáadott2g
Rost0g
Vízoldható0g
Vízoldhatatlan0g
Fehérje2g
Zsír6g
Telített1g
Telítetlen5g
Nátrium900mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Alacsony zsírtartalmú ranch öntet glikémiás indexe?

Alacsony zsírtartalmú ranch öntet glikémiás indexe 40, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 3 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Alacsony zsírtartalmú ranch öntet inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Alacsony zsírtartalmú ranch öntet alacsony glikémiás indexű (40), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Alacsony zsírtartalmú ranch öntet a vércukorra?

Alacsony zsírtartalmú ranch öntet glikémiás terhelése 100g-onként 3, ami minimális hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Alacsony nátriumtartalmú kelesztőszer Csökkentett nátriumtartalmú leves Csökkentett nátriumtartalmú, kevesebb cukrot tartalmazó szójaszósz öntet Egyszerű fűszerkeverék Gluténmentes, csökkentett nátriumtartalmú szójaszósz alternatíva Alacsony nátriumtartalmú Worcestershire szósz Miso gyömbér szósz Licsi aroma
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.