Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
vegetarijanske punjene kupusne palačinke ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 11 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim vegetables, vegetarijanske punjene kupusne palačinke rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
vegetarijanske punjene kupusne palačinke je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 120 kcal |
| Ugljikohidrati | 20g |
| Šećeri (ukupno) | 3g |
| Prirodni | 3.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 3g |
| Topiva | 0.9g |
| Netopiva | 2.1g |
| Proteini | 4g |
| Masti | 3g |
| Zasićene | 0.5g |
| Nezasićene | 2g |
| Natrij | 350mg |
vegetarijanske punjene kupusne palačinke ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 11 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
vegetarijanske punjene kupusne palačinke ima umjeren glikemijski indeks (55). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
vegetarijanske punjene kupusne palačinke ima glikemijsko opterećenje 11 na 100g, što ukazuje na umjeren utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →