Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sušený kopr má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními vegetables se Sušený kopr řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Sušený kopr je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 253 kcal |
| Sacharidy | 55.2g |
| Cukry (celkem) | 0g |
| Přirozené | 0.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 37.7g |
| Rozpustná | 11.3g |
| Nerozpustná | 26.4g |
| Bílkoviny | 19.96g |
| Tuky | 4.36g |
| Nasycené | 1.1g |
| Nenasycené | 3.26g |
| Sodík | 208mg |
Sušený kopr má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Sušený kopr má nízký glykemický index (0), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Sušený kopr má glykemickou zátěž 0 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →