Sticky toffee pudding

GI 70 · VysokýGL 42 / 100 g1.5/10

Vysoký GI

70 GI

GL 42 na 100 g

Logi skóre 1.5/10
  • Contains some dietary fiber
  • Very high sugar content

Sticky toffee pudding má glykemický index 70 (Vysoký).

Aktualizováno 9. 10. 2026 · Zdroje: Tým Logi Nutrition (složení podle USDA, s asistencí AI) · Nejedná se o lékařské doporučení · Nahlásit chybu

Místo toho

Logi · Správa inzulínové rezistence

Snižte hladinu cukru v krvi chytřejšími potravinovými volbami

Sticky toffee pudding je jedním z 11 145 potravin, které Logi hodnotí při fotografování jídla — včetně porce.

Pokračovat na webu
Logi app, food index screen

Nutriční hodnoty (na 100g)

350
Kalorie
60 g
Sacharidy
3.5 g
Bílkoviny
11 g
Tuky
na 100g
Kalorie350 kcal
Sacharidy60 g
Cukry (celkem)44 g
Přirozené8 g
Přidané36 g
Vláknina2.2 g
Rozpustná0.7 g
Nerozpustná1.5 g
Bílkoviny3.5 g
Tuky11 g
Nasycené6 g
Nenasycené5 g
Sodík320 mg

Stupeň zpracování

95%
Vysoce zpracovaný
Proč toto skóre?
  • Contains some dietary fiber
  • Provides quick energy
  • Very high sugar content
  • High glycemic load
  • Ultra-processed ingredients

Alergeny

Není uveden žádný z EU-14 alergenů

Recepty s nízkým GI na Logi Food Coach

Nejčastěji kladené otázky

Jaký je glykemický index Sticky toffee pudding?

Sticky toffee pudding má glykemický index 70 (Vysoký) a glykemickou zátěž 42 na 100 g.

Je Sticky toffee pudding vhodný pro osoby s inzulínovou rezistencí?

Sticky toffee pudding má vysoký glykemický index (70) a rychle zvyšuje hladinu krevního cukru. Alternativou s nižší zátěží je Avokádový čokoládový mousse (s mnišským ovocem).

Jak Sticky toffee pudding ovlivňuje hladinu cukru v krvi?

Sticky toffee pudding má glykemickou zátěž 42 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.

Zkontrolujte Sticky toffee pudding v aplikaci Logi, s vaší porcí.

Food diary cheat sheet

Zdarma PDF — 3 strany

Tvůj týdenní jídelní deník

Zaznamenávej jídla, glykemickou zátěž a náladu. Vzorce uvidíš za 3 týdny.

Žádný spam. Odhlásit se můžeš kdykoliv.