Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Otevřený sendvič na pečených plátcích sladkých brambor s hummusem má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 11 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními other se Otevřený sendvič na pečených plátcích sladkých brambor s hummusem řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Otevřený sendvič na pečených plátcích sladkých brambor s hummusem je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 120 kcal |
| Sacharidy | 22g |
| Cukry (celkem) | 5g |
| Přirozené | 5.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 4g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 3.5g |
| Tuky | 2.5g |
| Nasycené | 0.3g |
| Nenasycené | 2.2g |
| Sodík | 120mg |
Otevřený sendvič na pečených plátcích sladkých brambor s hummusem má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 11 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Otevřený sendvič na pečených plátcích sladkých brambor s hummusem má nízký glykemický index (50), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Otevřený sendvič na pečených plátcích sladkých brambor s hummusem má glykemickou zátěž 11 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →