Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Odloučené kakao má glykemický index 20, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 3 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Odloučené kakao řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Odloučené kakao je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 228 kcal |
| Sacharidy | 58.3g |
| Cukry (celkem) | 1.8g |
| Přirozené | 1.8g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 32g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 19.6g |
| Tuky | 13.7g |
| Nasycené | 8.1g |
| Nenasycené | 5.6g |
| Sodík | 21mg |
Odloučené kakao má glykemický index 20, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 3 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Odloučené kakao má nízký glykemický index (20), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Odloučené kakao má glykemickou zátěž 3 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →