Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Nové koření má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními other se Nové koření řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Nové koření je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 263 kcal |
| Sacharidy | 72.1g |
| Cukry (celkem) | 0.6g |
| Přirozené | 0.6g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 21.6g |
| Rozpustná | 6.48g |
| Nerozpustná | 15.12g |
| Bílkoviny | 6.1g |
| Tuky | 8.7g |
| Nasycené | 2.6g |
| Nenasycené | 6.1g |
| Sodík | 77mg |
Nové koření má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Nové koření má nízký glykemický index (0), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Nové koření má glykemickou zátěž 0 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →