Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Przyprawa do piernika ma indeks glikemiczny 80, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 68 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Przyprawa do piernika plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Przyprawa do piernika może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 350 kcal |
| Węglowodany | 85g |
| Cukry (wszystkie) | 80g |
| Naturalne | 0.0g |
| Dodane | 80g |
| Błonnik | 0g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 0g |
| Tłuszcze | 0g |
| Nasycone | 0g |
| Nienasycone | 0g |
| Sód | 50mg |
Przyprawa do piernika ma indeks glikemiczny 80, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 68 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Przyprawa do piernika ma wysoki indeks glikemiczny (80). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Przyprawa do piernika ma ładunek glikemiczny 68 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →