Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Porzeczki ma indeks glikemiczny 62, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 46 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii fruits, Porzeczki plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Porzeczki jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 283 kcal |
| Węglowodany | 74.1g |
| Cukry (wszystkie) | 67g |
| Naturalne | 67.0g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 6.8g |
| Rozpuszczalny | 2g |
| Nierozpuszczalny | 4.8g |
| Białko | 4.1g |
| Tłuszcze | 0.3g |
| Nasycone | 0.03g |
| Nienasycone | 0.1g |
| Sód | 8mg |
Porzeczki ma indeks glikemiczny 62, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 46 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Porzeczki ma umiarkowany indeks glikemiczny (62). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem, najlepiej w połączeniu z białkiem lub zdrowymi tłuszczami.
Porzeczki ma ładunek glikemiczny 46 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →