Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Naturalne puree z jabłek i gruszek z dodatkiem nasion chia, bez cukru ma indeks glikemiczny 35, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 5 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii fruits, Naturalne puree z jabłek i gruszek z dodatkiem nasion chia, bez cukru plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Naturalne puree z jabłek i gruszek z dodatkiem nasion chia, bez cukru to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 60 kcal |
| Węglowodany | 13g |
| Cukry (wszystkie) | 10g |
| Naturalne | 10.0g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 3.5g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 0.8g |
| Tłuszcze | 1.2g |
| Nasycone | 0.1g |
| Nienasycone | 1.1g |
| Sód | 2mg |
Naturalne puree z jabłek i gruszek z dodatkiem nasion chia, bez cukru ma indeks glikemiczny 35, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 5 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Naturalne puree z jabłek i gruszek z dodatkiem nasion chia, bez cukru ma niski indeks glikemiczny (35), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością. Powoduje powolny, stopniowy wzrost poziomu cukru we krwi.
Naturalne puree z jabłek i gruszek z dodatkiem nasion chia, bez cukru ma ładunek glikemiczny 5 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →