Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Naturalna woda mineralna wzbogacona magnezem (natural mineral water enriched with magnesium) ma indeks glikemiczny 0, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 0 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii beverages, Naturalna woda mineralna wzbogacona magnezem (natural mineral water enriched with magnesium) plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Naturalna woda mineralna wzbogacona magnezem (natural mineral water enriched with magnesium) to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 0 kcal |
| Węglowodany | 0g |
| Cukry (wszystkie) | 0g |
| Naturalne | 0.0g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 0g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 0g |
| Tłuszcze | 0g |
| Nasycone | 0g |
| Nienasycone | 0g |
| Sód | 5mg |
Naturalna woda mineralna wzbogacona magnezem (natural mineral water enriched with magnesium) ma indeks glikemiczny 0, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 0 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Naturalna woda mineralna wzbogacona magnezem (natural mineral water enriched with magnesium) ma niski indeks glikemiczny (0), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością. Powoduje powolny, stopniowy wzrost poziomu cukru we krwi.
Naturalna woda mineralna wzbogacona magnezem (natural mineral water enriched with magnesium) ma ładunek glikemiczny 0 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →