Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Napój na bazie świeżych warzyw z dodatkiem naturalnych ziół ma indeks glikemiczny 20, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 1 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii beverages, Napój na bazie świeżych warzyw z dodatkiem naturalnych ziół plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Napój na bazie świeżych warzyw z dodatkiem naturalnych ziół to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 18 kcal |
| Węglowodany | 3.2g |
| Cukry (wszystkie) | 2.2g |
| Naturalne | 2.2g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 1.1g |
| Rozpuszczalny | 0.33g |
| Nierozpuszczalny | 0.77g |
| Białko | 0.8g |
| Tłuszcze | 0.1g |
| Nasycone | 0.02g |
| Nienasycone | 0.08g |
| Sód | 45mg |
Napój na bazie świeżych warzyw z dodatkiem naturalnych ziół ma indeks glikemiczny 20, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 1 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Napój na bazie świeżych warzyw z dodatkiem naturalnych ziół ma niski indeks glikemiczny (20), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością. Powoduje powolny, stopniowy wzrost poziomu cukru we krwi.
Napój na bazie świeżych warzyw z dodatkiem naturalnych ziół ma ładunek glikemiczny 1 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →