Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Mąka manna ma indeks glikemiczny 66, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 48 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Mąka manna plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Mąka manna jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 360 kcal |
| Węglowodany | 73g |
| Cukry (wszystkie) | 0.3g |
| Naturalne | 0.3g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 2.7g |
| Rozpuszczalny | 0.8g |
| Nierozpuszczalny | 1.9g |
| Białko | 10.5g |
| Tłuszcze | 1g |
| Nasycone | 0.2g |
| Nienasycone | 0.8g |
| Sód | 1mg |
Mąka manna ma indeks glikemiczny 66, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 48 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Mąka manna ma umiarkowany indeks glikemiczny (66). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem, najlepiej w połączeniu z białkiem lub zdrowymi tłuszczami.
Mąka manna ma ładunek glikemiczny 48 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →