Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Bułka tarta ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 12 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Bułka tarta plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Bułka tarta jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 110 kcal |
| Węglowodany | 18g |
| Cukry (wszystkie) | 2g |
| Naturalne | 1.5g |
| Dodane | 0.5g |
| Błonnik | 1.5g |
| Rozpuszczalny | 0.5g |
| Nierozpuszczalny | 1g |
| Białko | 4g |
| Tłuszcze | 2.5g |
| Nasycone | 1.2g |
| Nienasycone | 1.3g |
| Sód | 350mg |
Bułka tarta ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 12 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Bułka tarta ma umiarkowany indeks glikemiczny (65). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem, najlepiej w połączeniu z białkiem lub zdrowymi tłuszczami.
Bułka tarta ma ładunek glikemiczny 12 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →