Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Budyń ma indeks glikemiczny 60, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 11 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii beverages, Budyń plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Budyń jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 80 kcal |
| Węglowodany | 19g |
| Cukry (wszystkie) | 18g |
| Naturalne | 6.0g |
| Dodane | 12g |
| Błonnik | 0.2g |
| Rozpuszczalny | 0.1g |
| Nierozpuszczalny | 0.1g |
| Białko | 0.2g |
| Tłuszcze | 0g |
| Nasycone | 0g |
| Nienasycone | 0g |
| Sód | 5mg |
Budyń ma indeks glikemiczny 60, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 11 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Budyń ma umiarkowany indeks glikemiczny (60). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem, najlepiej w połączeniu z białkiem lub zdrowymi tłuszczami.
Budyń ma ładunek glikemiczny 11 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →