Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
waterkastanjes omwikkeld met gerookte zalm heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort waterkastanjes omwikkeld met gerookte zalm tot de laagste op glycemische index.
waterkastanjes omwikkeld met gerookte zalm is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 90 kcal |
| Koolhydraten | 7g |
| Suikers (totaal) | 1.5g |
| Natuurlijk | 1.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 10g |
| Vet | 3g |
| Verzadigd | 0.7g |
| Onverzadigd | 2.3g |
| Natrium | 900mg |
waterkastanjes omwikkeld met gerookte zalm heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
waterkastanjes omwikkeld met gerookte zalm heeft een lage glycemische index (35), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
waterkastanjes omwikkeld met gerookte zalm heeft een glycemische last van 2 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →