Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű élesztős sütemény eritrittel glikémiás indexe 40, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 12 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Teljes kiőrlésű élesztős sütemény eritrittel glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Teljes kiőrlésű élesztős sütemény eritrittel jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 210 kcal |
| Szénhidrátok | 36g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 2.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 6g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 7g |
| Zsír | 3.5g |
| Telített | 0.6g |
| Telítetlen | 2.2g |
| Nátrium | 220mg |
Teljes kiőrlésű élesztős sütemény eritrittel glikémiás indexe 40, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 12 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű élesztős sütemény eritrittel alacsony glikémiás indexű (40), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Teljes kiőrlésű élesztős sütemény eritrittel glikémiás terhelése 100g-onként 12, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →