Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejszín töltelék glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 33 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Tejszín töltelék glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Tejszín töltelék mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 380 kcal |
| Szénhidrátok | 50g |
| Cukrok (összesen) | 45g |
| Természetes | 5.0g |
| Hozzáadott | 40g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 4g |
| Zsír | 18g |
| Telített | 11g |
| Telítetlen | 7g |
| Nátrium | 80mg |
Tejszín töltelék glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 33 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Tejszín töltelék közepes glikémiás indexű (65). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Tejszín töltelék glikémiás terhelése 100g-onként 33, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →