Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejeskávé cukor nélkül glikémiás indexe 27, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más beverages összehasonlítva Tejeskávé cukor nélkül glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Tejeskávé cukor nélkül jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 22 kcal |
| Szénhidrátok | 2.2g |
| Cukrok (összesen) | 2.2g |
| Természetes | 2.2g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 1.1g |
| Zsír | 0.8g |
| Telített | 0.5g |
| Telítetlen | 0.3g |
| Nátrium | 20mg |
Tejeskávé cukor nélkül glikémiás indexe 27, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Tejeskávé cukor nélkül alacsony glikémiás indexű (27), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Tejeskávé cukor nélkül glikémiás terhelése 100g-onként 1, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →